НОВОРІЧНА КАЗКА

Новий рік – це свято чудес… Саме в цей загадковий день зникає різниця між казкою та дійсністю. Це дивний час, коли вдень дорослі та діти разом ліплять сніговика, а вночі очікують на появу гостей із далекого Північного полюсу – Діда Мороза та Снігурки. Сьогодні, 25 грудня, викладачами та студентами кафедри хореографії та художньої культури було проведено Новорічне свято для дітей у Центрі професійної реабілітації інвалідів управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.
До малят завітали в гості чарівні сніжинки, Маша і Ведмідь та інші казкові герої.

НОВОРІЧНА КАЗКА

Вони побували у чарівному лісі, де весело танцювали мавпочки і Котик.

НОВОРІЧНА КАЗКА

Опинилися із Снігуронькою в чарівній країні, де всі іграшки оживають.

НОВОРІЧНА КАЗКА

Разом із Дідом Морозом відвоювали Снігуроньку у злих піратів, яких потім пробачили і залишили на дитячому святі.

НОВОРІЧНА КАЗКА НОВОРІЧНА КАЗКА

Веселі ігри та хороводи розважили малят, а герої нашої історії допомогли перенестися у чарівну казку напередодні Нового року.
А наприкінці свята Дід Мороз і Снігуронька роздали дітям солодкі подарунки.

НОВОРІЧНА КАЗКА

Діти і студенти за короткий час встигли подружитися, адже тепла і затишна атмосфера свята нікого не могла залишити байдужим.

НОВОРІЧНА КАЗКА

Щиро дякуємо Центру професійної реабілітації інвалідів за гарний прийом та можливість подарувати дітям Новорічну казку.