ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Мистецько-педагогічний факультет запрошує на загальноуніверситетський ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Дата заходу: 4 квітня о 10 год.
Адреса:
м. Умань, вул. Садова 28, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, ауд. № 101.
В програмі:
• презентація факультету;
• ознайомлення з особливостями вступної кампанії;
• виставка образотворчого мистецтва;
• концерт творчих колективів та вокалістів факультету;
• індивідуальні профорієнтаційні консультації.

Реєстрація з 8.00 до 10.00.

Rysunok1

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОЛОТА АМФОРА»!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОЛОТА АМФОРА»!

4–5 квітня 2020 року в м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Золота амфора». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: студентка магістратури кафедри інструментального

СТУДЕНТІВ ВИШІВ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ “КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ”СТУДЕНТІВ ВИШІВ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ “КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ”

Для студентів вишів, які хочуть довести свою ерудованість та знайти нових друзів, стартував прийом заявок на конкурс “Кращий студент України”. Він поділений на 3 етапи – університетський, регіональний та Всеукраїнський.

СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!

25 квітня 2019 року відбулася довгоочікувана подія року – конкурс краси та грації «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019». Участь у конкурсі взяли 12 найяскравіших дівчат університету, які у