ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

2–4 квітня 2021 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановита молодь України».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв студент магістратури кафедри інструментального виконавства Храновський Олександр (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни), який виборов І місце у ІV віковій категорії та отримав диплом лауреата І премії. Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!