20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЕКСПРЕСІЯ ТІЛА ТА ЕЛЕМЕНТИ ХОРЕОТЕРАПІЇ В ТЕРАПЕВТИЧНОМУ ПРОЦЕСІ

ЕКСПРЕСІЯ ТІЛА ТА ЕЛЕМЕНТИ ХОРЕОТЕРАПІЇ В ТЕРАПЕВТИЧНОМУ ПРОЦЕСІ

Традиційно по вівторках відбуваються он-лайн зустрічі з провідними фахівцями з Польщі за тематичним напрямком «Мистецтво в дії. Арт-терапія в практиці польських спеціалістів». Викладачі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини взяли участь в обговоренні актуальної теми « Експресія тіла та елементи хореотерапії в терапевтичному процесі».

Спікер вебінару – Януш Шиманський

Педагог, театральний інструктор, викладач.

З 1986 року займається паратеатральними техніками у сфері театру, експресії тіла та руху, керує театральними групами у Зеленій Гурі, Легниці, Єленії Гурі, Любліні та Радзині Підляському. У 1988–1991 роках брав участь у навчальній програмі для молодіжних лідерів, яку проводив Анджей Коморовський – учень Єжи Гротовського. З 1995 року організатор та керівник Польських та Міжнародних театральних майстер-класів “Діалоги”. У 2000 році він закінчив курс імпровізації контакту сучасних танців у Бремені (Німеччина). 1998 по 2008 рік проводив заняття в галузі невербальної комунікації (Експресія тіла) в Університеті підприємництва та адміністрації в Любліні на спеціальності „public relations”. З 2005 р. Викладач “Хореотерапії” в аспірантурі в Люблінському університеті Марії Кюрі-Склодовської. Постійний, багаторічний співробітник Центру арт-терапії в Любліні та руху «Непротоптана стежина» („Nieprzetarty Szlak”). Протягом багатьох років проводить міжнародні семінари та майстер-класи.

Опис лекції:

Під час зустрічі було обговорено роль усвідомлення тіла в терапевтичному процесі, роботу з тілом як елементом невербальної комунікації, були показані приклади художньої роботи з людьми з обмеженими можливостями. Також обговорено про вираження індивіда, групи та просторові відносини.

Лекція відбувалася польською мовою та супроводжувалася українським перекладом. Проект реалізують Посольство Республіки Польща у Києві та Польська асоціація арт-терапії.

Адміністрація факультету мистецтв щиро дякує Кривошеї Ігорю Івановичу та Польському культурно-освітньому центру УДПУ імені Павла Тичини за надану можливість участі в лекції.

Залишити відповідь

Схожі новини

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ФОЛЬКЛОРИСТИКИНАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ФОЛЬКЛОРИСТИКИ

8 квітня 2016 року на базі кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв відбудеться науково-практичний семінар «Фольклористична концепція Порфирія Демуцького та її реалізація при роботі з Охматівським хором». Семінар розпочне

МОН ЗАТВЕРДИЛО НОВІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇМОН ЗАТВЕРДИЛО НОВІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ

МОН спростило  вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормувало питання використання мов при написанні роботи та додало до структури дисертації анотацію. Такі зміни передбачені Наказом Міністерства освіти і науки України від

ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Минув перший тиждень навчання. Студенти відпочивши та оздоровившись із новими силами повернулися роботи. 31 серпня відбулася посвята першокурсників у студенти, яких прийшли привітати студенти-старшокурсники, викладачі декани, ректорат та запрошені гості.