ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ РАЗОМ!

СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ РАЗОМ!

Напередодні великого християнського свята Великодня на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв вже стало доброю традицією проводити майстер-клас із писанкарства. Так і цього року викладачами кафедри Семеновою Оленою Віталіївною і Побірченко Оленою Михайлівною було організовано он-лайн майстер-клас із розписування Великодніх писанок. Викладачі кафедри ознайомили студентів 1-4 курсів із історією свята та традиціями, яких дотримувалися ще наші пращури. Було продемонстровано фото давніх писанок, знайдених під час розкопок, представлено символи, які використовувалися у розписах. Писанкарі поділилися своїми маленькими «секретами», яких треба дотримуватися, щоб писанки вдалися!

Не дивлячись на те, що всіх учасників дійства розділяла велика відстань, атмосфера була затишна і дружна, сповнена  передчуття свята!!! По завершенню майстер-класу викладачі та студенти поділилися фото своїх робіт. Надіємось, що знання і вміння, які отримали студенти, знадобляться їм і надалі  для виготовлення  Великодніх писанок!

Щиро бажаємо всім гарних свят, миру, добра і Божого Благословіння!