ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Нещодавно відбувся дистанційний конкурсу мистецтв «GOLDEN TIME TALENT» – сучасний лідер в організації конкурсів і фестивалів для творчих колективів та майстрів на міжнародному рівні (21 сезон).

У віковій категорії 11-20 р., естрадний вокал, взяла участь студентка 2 курсу ОС Бакалавр – Третяк Софія (Викладач Шинкарук А.В.) та зайняла ІІ місце, набравши 87 балів з 100 можливих.

Зіркові члени журі, серед яких були музиканти з світовим ім’ям такі як: Evelina de Lain – продюсер, музикант з Лондона, Milena Madmusaevaфранцузька співачка, Тatyana Piskareva – українська співачка, Dia Maria Dali – оперна італійська співачка, Dmitry Sysoev – музичний продесер, український співак та інші, достойно оцінили номер.

Щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення і професійного зростання!