ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА СТУДЕНТСЬКА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ВІТАЮТЬ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ!

СТУДЕНТИ ТА СТУДЕНТСЬКА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ВІТАЮТЬ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ!

Студенти та студентська рада факультету мистецтв, щиро вітають всіх Вас із найбільшим національним святом українського народу – Днем Незалежності України! За 30 років незалежна Україна пройшла нелегкий шлях самоствердження та становлення демократії, увінчаний численними досягненнями і звершеннями, винаходами і перемогами, та, на жаль, значними випробуваннями і втратами … Й сьогодні наші мужні воїни змушені зі зброєю в руках відстоювати цілісність та суверенітет Батьківщини, право держави йти самостійно обраним шляхом. Та все ж віримо, що окроплений кров’ю час випробувань зробить нас згуртованішими, сильнішими, єдиними у вічних прагненнях бути господарями на власній землі.

Нехай у Ваших душах і справах ніколи не згасає вогонь віри, світла й надії. Бажаємо успіхів, достатку, процвітання та щасливої долі кожному з нас і нашій рідній неньці-Україні!