ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

5 листопада свій   День народження відзначає  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва   Бурлака  Ірина Володимирівна.

Шановна Ірина Володимирівна !

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з  нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, справжнього людського щастя, благополуччя, миру ,сімейного затишку, вірних друзів, здійснення заповітних мрій! Нехай Ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями,  людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити та дарувати добро, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення!