ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ V ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

V ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

9 грудня 2021 року на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться V Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва (далі Олімпіада).

Форма проведення Олімпіади – дистанційна, з використанням платформи ZOOM.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів (студій, гуртків тощо) віком від 15 до 17 років, студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Важлива інформація: Учасники мають подати на розгляд журі фото своєї авторської, творчої роботи, виконаної в будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво), яка оцінюватиметься за 50 – бальною шкалою.

Критерії оцінювання:

• технічна майстерність;
  • новизна;
  • виразність.

За рішенням членів журі переможці Олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня учасників Олімпіади, а їх керівники подяками.

Контактна і нформація:

• 067 473 01 48 – Музика Ольга Яношівна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва;
  • 093 913 65 39 – Базильчук Леонід Володимирович, доцент кафедри образотворчого мистецтва;
  • 097 510 24 75 – Семенова Олена Віталіївна, доцент кафедри образотворчого мистецтва;

Заповнені анкети учасників (форма додається) та фото робіт просимо надсилати на електронну адресу kafedra_om@meta.ua  з поміткою «Олімпіада» не пізніше  6 грудня.

Оргкомітет Олімпіади

Положення про Олімпіаду

Завантажити (DOCX, 19KB)

ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!