ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

ВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

Дорогі юні друзі! Шановне студентство!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.

Ви активні, розумні, прогресивні, талановиті. Ваші здобутки та перемоги – вагомий внесок у розвиток нашого факультету та університету. Ми пишаємося Вашими успіхами і сподіваємося, що студентська жага до творчості та знань не зникне з роками.

Бажаємо всім студентам миру та злагоди, невичерпної творчої енергії, натхнення у навчанні, успішного поступу на мистецькому і професійному шляху.

Віримо у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України!

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці травня на факультеті мистецтв відбулися перегляди академічних і творчих робіт студентів 1-4 курсів та магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, декоративно-прикладного мистецтва, основ дизайну, комп’ютерної

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

05 квітня 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури відбулося засідання робочої групи із забезпечення змісту та якості освіти з обговорення проєктів освітньо-професійних програм, а саме: Середня освіта (Хореографія)

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

21-го листопада Україна відзначає День гідності та свободи! «Ми всі, є свідками, як наш мужній народ переживав таке неймовірне піднесення духу, яке дозволяє побачити свою красу, відчути силу національної ідентичності, повірити