20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД УЧИТЕЛІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВ

МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД УЧИТЕЛІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВ

Вчитель музики нашого сьогодення – не лише носій знань і умінь, але і яскрава творча особистість, яка володіє компетенціями щодо педагогічної комунікації та організації колективного музикування школярів. Урок музичного мистецтва та позакласна діяльність дають ефективність і результативність тільки в атмосфері довіри, творчості та поваги до особистості учня.

26 листопада в ході проведення VII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво» було презентовано два майстер-класи. Проводили їх вчителі з великим досвідом роботи.

Муліка Наталія Валеріївна – учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель музичного мистецтва Уманської загальноосвітньої школи I-III ст. № 9 Уманської міської ради Черкаської області, випускниця Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провела майстер-клас та презентацію на тему «Формування педагогічних компетентностей у сучасній мистецькій освіті».

Наталія Валеріївна торкнулася важливих питань мистецької освіти щодо упровадження інклюзивного навчання та включення в корекційну та реабілітаційну роботу арттерапію (ізотерапію. музикотерапію, казкотерапію, пісочну терапію та інші);

розкрила культурну, громадську, математичну, інформативно-комунікативну компетентності сучасного вчителя музичного мистецтва. Наталія Валеріївна систематично використовує написання учнями творів про улюблену музику для виявлення їхнього творчого прояву.

Передера Ольга Олегівна – учитель музичного мистецтва Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8, магістрантка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провела презентацію та майстер-клас на тему: «Ігрова та проєктна діяльність на уроках музичного мистецтва».

Під час проведення майстер-класу Ольга Олегівна наочно продемонструвала, що музично-проектні вміння є складовою фахової компетентності вчителя музичного мистецтва та тісно пов’язана з ігровою діяльністю.

Цікаві, насичені та змістовні майстер-класи були надзвичайно позитивно сприйняті викладачами і студентами. Висловлюємо щиру вдячність Передері Ользі Олегівні та Муліці Наталії Валеріївні за професійні поради та виважені рекомендації, за активну участь в науково-практичній конференції.

Схожі новини

НОВІ ВИКЛИКИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ: ТВОРЧИЙ ДІАЛОГ З ЕРІКОМ ВІТАКЕРОМ ТА БЕНОМ БРАМОМНОВІ ВИКЛИКИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ: ТВОРЧИЙ ДІАЛОГ З ЕРІКОМ ВІТАКЕРОМ ТА БЕНОМ БРАМОМ

Залишаючись вдома, професорсько-викладацький склад кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва активно розвивається та підтримує тісний зв’язок зі студентством, використовуючи найрізноманітніші методи для комунікації. 11 квітня старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового

V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВАV ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні колеги! 25 листопада 2021 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться V Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва (далі – Олімпіада).

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!

Шановні викладачі, студенти! Прийміть найтепліші побажання та привітання з Маланкою, з Василем, з Щедрим вечором! Бажаємо Вам міцного здоров’я, піднесеного настрою, успіху та Божої ласки! Нехай Щедрий вечір прийде в