ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 грудня  свій День народження  відзначає кандидат мистецтвознавства,  доцент   кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва   Щербіна Інна Василівна .

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження ! Від усього серця бажаємо міцного здоров’я та життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі, професійних успіхів та особистих творчих досягнень !

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх приємних подій!

Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

22 червня 2019 р. відбувся державний екзамен «Диригування оркестром» студентів ІV курсу 46 групи денної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво» спеціалізації «Інструментальне виконавство» випускників кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ

УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ «УНІВЕРСИТЕТСЬКА МОБІЛЬНІСТЬ: MOBILE ART EDU CAMP»УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ «УНІВЕРСИТЕТСЬКА МОБІЛЬНІСТЬ: MOBILE ART EDU CAMP»

Нещодавно (18–24 липня 2021 р.) викладачі кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, доцент Олена Семенова та кандидат педагогічних наук, доцент Олена Побірченко прийняли участь у реалізації

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!