ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ТИ МАЄШ ПРАВО НА ОСВІТУ БЕЗ КОРУПЦІЇ»

27 березня 2019 року для студентів факультету мистецтв відбувся круглий стіл на тему: «Ти маєш право на освіту без корупції».

У своєму вступному слові декан факультету мистецтв Терешко Інна Григорівна привітала учасників круглого столу та закликала їх до активної дискусії. Вона відзначила, що студенство завжди активно долучається до обговорення важливих питань організації освітнього процесу на факультеті. «Таке суспільне явище як корупція потребує гострих обговорень. Такий формат як круглий стіл дозволить обговорити ряд важливих правових проблем, відкрито поставити питання представникам деканату та викладачам, висловити пропозиції та зауваження».

Перед студентами із доповідями виступили:
– заступник декана з виховної роботи Грошовик Ірина Сергіївна, яка розповіла молоді про захист права на освіту без хабарів. Зокрема, як протидіяти корупції у закладі вищої освіти, яка відповідальність настає за неправомірну вигоду, зокрема хабар, куди слід звертатися за захистом своїх прав);
– доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, куратор 38 групи Волошин Петро Миколайович, який звернув увагу студентів, що необхідно робити, якщо службова особа закладу вищої освіти вимагає надати неправомірну вигоду);
– голова студентської ради факультету мистецтв Величко Каріна повідомила, що: «головною запорукою зменшення корупційних явищ в освіті – це бажання самих студентів вчитися та набувати знання. Адже сьогодні робтодавцю потрібні не бали і рейтинги студента, а висококваліфікований фахівець. Якщо ми це усвідомимо, то це до певної міри зменшить хабарництво»;
– голова студентського профкому Валентина Воєвода звернула увагу присутніх на те, як уникнути передумов, що мають корупційні ризики.

За підсумками обговорення доповідей, учасники круглого столу не тільки ознайомились із основними положеннями антикорупційного законодавства, але й дізнались про механізм практичного застосування Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».