ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ КВАЛІФІКАЦІЇ!

ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ КВАЛІФІКАЦІЇ!

20 та 22 грудня 2021 року проходив захист кваліфікаційних робіт магістрів 62-М, 261 груп спеціальності 014 Музичне мистецтво, спеціалізація: художня культура та 69-а, 269 груп спеціальності 025 Музичне мистецтво, спеціалізація: сольний спів.

Екзаменатори у складі: голови комісії – Музики О. Я. – завідувача кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента; Терешко І. Г. – декана факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента; Семенчука В. В. – завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, доцента, заслуженого працівника культури України; Волошина П. М., кандидата педагогічних наук, доцента; Козій О. М. – кандидата педагогічних наук, доцента, секретаря Тарасюк Л. М. – викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, високо оцінили професійну підготовку майбутніх вокалістів та вчителів музичного мистецтва.

Бажаємо нашим випускникам натхнення у підкоренні професійних вершин!

ВІДБУЛАСЯ ПОЇЗДКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ДО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКАВІДБУЛАСЯ ПОЇЗДКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ДО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Днями відбулася поїздка викладачів кафедри інструментального виконавства (завідувач – кандидат мистецтвознавства, професор, почесний професор Благоєвградського Південно-Західного університету «Неофіт Рильський» (Болгарія), заслужений діяч мистецтв України Бай Юрій Миколайович) та студентів (спеціальності 025 Музичне

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 березня свій День народження відзначає старший лаборант, викладач кафедри образотворчого мистецтва Горчинська Тетяна Сергіївна! Шановна імениннице! Ми хочемо привітати Вас з Днем народження і подякувати за відмінну роботу в

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»

Дорогі друзі! Хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія» має гуманістичну спрямованість і покликаний створити додаткові умови для пошуку нових форм і синтезу різних видів хореографічного мистецтва, для демонстрації народних і культурних традицій