ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СТУДІЇ «ВЕЧІРНІЙ МАЛЮНОК»

ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СТУДІЇ «ВЕЧІРНІЙ МАЛЮНОК»

21 грудня на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся перегляд студентських творчих робіт, які були виконані протягом навчального року в студії «Вечірній малюнок», керівником якої є доцент Анатолій Король.

На розгляд викладачів і студентів були представлені роботи, виконані у різних графічних техніках (олівець, пастель, сангіна, вугілля, кольорові олівці), на тонованому і білому папері, оформлені в паспарту.

Завдання ставились викладачем цікаві й різнопланові, що дозволяє вільно й невимушено працювати, оволодівати новими графічними техніками й матеріалами. Студенти усіх курсів із задоволенням після навчальних занять двічі на тиждень відвідували студію, удосконалюючи свою художню майстерність. Деякі роботи були відзначені викладачами кафедри, як особливо вдалі.

Дякуємо студійцям за гарну виставку, а керівнику – за кропітку працю!

ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Нещодавно в приміщенні класу теорії танцю відбулась звітна конференція з навчально-виробничої практики в якій взяли участь студенти 34 групи напряму підготовки “Хореографія” мистецько-педагогічного факультету. Керівник практики – викладач кафедри хореографії та

ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Учитель – найблагородніша у світі професія, покликана виховувати підростаюче покоління, формувати неповторну особистість кожної людини. 2 жовтня 2014 року в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мистецько-педагогічний

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

20 червня 2022 року на кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний екзамен «Виконання концертної програми з фаху», денної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво». Екзаменаційні комісії були