ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС АЛЛИ ТАТАРОВОЇ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЇЇ ПОСІБНИКА «СПІВАЄ ХОР «ЗОРИНКА» СТУДІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ КІРОВОГРАДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ»

20 квітня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ» проведено майстер-клас Алли Татарової та презентацію її посібника «Співає хор «Зоринка» студії педагогічної практики Кіровоградського музичного коледжу». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Заслужений працівник культури України, викладач-методист циклової комісії хорового диригування Кропивницького музичного фахового коледжу Алла Татарова у дистанційному форматі на платформі ZOOM запропонувала власне бачення розв’язання проблеми дитячого хорового репертуару у підготовці фахівців спеціалізації «Хорове диригування» в системі фахової передвищої освіти зі спеціальності «025 Музичне мистецтво». Як результат спільних зусиль авторки, колег, здобувачів освіти, учнів та їх батьків запропоновано для впровадження посібник «Співає хор «Зоринка» студії педагогічної практики Кіровоградського музичного коледжу».

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Аллі Татаровій за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

15 червня на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності «Хореографія» із хореографічного мистецтва з методикою викладання. Студенти-хореографи на належному рівні підтвердили високий

БАГАТОГРАННІСТЬ ПОЕТИЧНИХ ОБРАЗІВ Т.Г. ШЕВЧЕНКА В УКРАЇНСЬКОМУ ВОКАЛЬНОМУ МИСТЕЦТВІБАГАТОГРАННІСТЬ ПОЕТИЧНИХ ОБРАЗІВ Т.Г. ШЕВЧЕНКА В УКРАЇНСЬКОМУ ВОКАЛЬНОМУ МИСТЕЦТВІ

Виховний захід кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін представлений на розгляд у конкурсі «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік» у номінації «Кращий виховний захід». Вже стало доброю традицією проведення майстер-класів

ДОПОМОЖЕМО ГАННІ ЛІТВИНОВІЙ РАЗОМ!ДОПОМОЖЕМО ГАННІ ЛІТВИНОВІЙ РАЗОМ!

Шановні викладачі та студенти! Хочемо повідомити Вас, що студентка 35 групи напряму підготовки «Образотворче мистецтво» Ганна Літвинова терміново потребує нашої допомоги. У свої 19 років вона має важку хворобу ‒