ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

7 травня  свій  День народження  відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва   Балдинюк Надія Андріївна.

Шановна імениннице! Прийміть наші щирі вітання!

Бажаєм  здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.

Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!

Хай люди  шанують,  повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 травня 2015 року на базі кафедри хореографії та

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Х МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОНКУРСУ “ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ”ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Х МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОНКУРСУ “ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ”

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини під керівництвом Маркіної Вікторії Василівни викладача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини, взяв участь

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 26 грудня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович! Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!