ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДВОТУРОВОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

5 травня 2022 року на кафедрі інструментального виконавства відбулася VI Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва, учасниками якої стали здобувачі закладів передвищої освіти з різних міст України (Тульчин, Умань, Чернівці, Харків, Ужгород). Оцінювало виступи журі у складі: декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцента Радзівіл Т. А., канд. мистецтвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України Бая Ю. М., канд. пед. наук, доцента Калабської В. С., канд. пед. наук, доцента Коваленка А. С., старшого викладача Бойко І. М., викладачів Панченко О. М. і Тарасюк Л. М., викладача і концертмейстера Хижко О. В. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

Завантажити (PDF, 326KB)

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ПОДАРУВАЛИ ГЛЯДАЧАМ ЧАРІВНУ КАЗКУ «ЛУСКУНЧИК»СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ПОДАРУВАЛИ ГЛЯДАЧАМ ЧАРІВНУ КАЗКУ «ЛУСКУНЧИК»

Новий рік – це свято на яке чекають всі, а особливо маленькі діти. Так, студенти спеціальності «Хореографія» подарували глядачам чарівну казку «Лускунчик» (музика П. Чайковського, балетмейстери М. Петіпа та Л.

УВАГА! ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ.УВАГА! ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ УДПУ. ПРАВА ТА ОБОВʼЯЗКИ СТУДЕНТІВ.

Надання житлового місця в гуртожитках. Розміщення Студентів у гуртожитках та виселення з них, умови проживання, права і обов’язки визначаються «Положенням про гуртожитки УДПУ» за погодженням з органами студентського самоврядування та

УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ДОЦЕНКАУСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ДОЦЕНКА

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Володимира Ігоровича Доценка. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства,