ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МИ ВІДКРИТІ ДО СПІВПРАЦІ

МИ ВІДКРИТІ ДО СПІВПРАЦІ

Уманським міським центром позашкільної освіти «Територія творчості» спільно з волонтерською організацією «Уманський гуманітарний центр» та з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини з 9 травня 2022р. розпочато психолого-педагогічну роботу з внутрішньо переміщеними дітьми.

В рамках комплексної роботи з дітьми проведено тренінг та заняття, які складалися з психотерапії (Бондаренко Леся – психолог центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, Кузьменко Ірина – консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, Швець Владислава – психологи «Клініки дружньої до молоді») та елементів хореотерапії (Маркіна Вікторія Василівна – викладач кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини).

Було відпрацьовано методики подолання своїх страхів, проведена вправа «Часова капсула», під час якої діти розмірковували про минуле та мріяли про майбутнє. Особлива увага приділялась емоційному стану дитини. Саме хореографія і музика надихає, покращує настрій, допомагає заспокоїтись. Діти мали можливість пограти в ритмічні ігри та взяти участь в флешмобах.

Дана робота – це комплекс різних технік та практик, які мають доказову базу, дієвість і цінність, а головне – вони підібрані відповідно до запитів. Ми відкриті до співпраці.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Нещодавно відбувся ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий благодійний конкурс мистецтв «€ UKRAINE!» присвячений Дню Незалежності України. За підтримки: міністерства культури та інформаційної політики України; міністерства освіти і науки України; міжнародної організації

НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯНА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ

Сьогодні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 р. № 2728-л «Про проведення акредитаційної експертизи», на кафедрі хореографії та художньої культури розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної

ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ