ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read».

Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії, України). Провідною темою фестивалю «Війна. Мистецтво» озвучено страшні події в Україні та краса і велич українського літературного спадку.

Однією з учасників фестивалю, від представників України, була Ільніцька Олена Вікторівна, концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Як учасник творчого вечора присвяченого українській поезії вона виконала музичні твори українських композиторів: Віктора Косенко «Поема-легенда» 1 ор. 12 та Мирослава Скорика «Мелодія».

ВИХОВНА РОБОТА ПІД ЧАС ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИВИХОВНА РОБОТА ПІД ЧАС ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Невід’ємним напрямом роботи системи підготовки майбутнього вчителя мистецьких дисциплін є проходження педагогічної практики в школах нашого міста, де головним завданням студента постає комплексне застосування здобутих у процесі навчання знань, навичок

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІСВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Сьогодні на мистецько-педагогічному факультеті відбулося чергове свято – День художника. Із самого рання у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка творчих робіт студентів. Привітати наших майстрів пензля прийшли

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає високопрофесійний концертмейстер із 25-річним стажем, обдарований та творчий музикант, викладач кафедри інструментального виконавства мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Патокова Оксана Іванівна.