ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

31 травня 2022 року в м. Одеса відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «ЧОРНОМОРСЬКА СОНАТА».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла студентка кафедри інструментального виконавства Терлецька Аріна (клас старшого викладача Бойко Ірини Михайлівни).

Терлецька Аріна виборола І місце у V віковій категорії та отримала диплом лауреата І ступеня

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасницю фестивалю-конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

2 червня в приміщенні актової зали нового корпусу Уманського державного педагогічного університету відбулась прем’єра танцювального проекту з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» студентів 21 та 24 груп напряму підготовки «Хореографія» «Панда кунг-фу».

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 19 квітня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна! Прийміть наші найтепліші вітання з Днем Народження!!! Нехай накопичений життєвий досвід і

«КРІЗЬ ПРИЗМУ СВОЄЇ ДУШІ»«КРІЗЬ ПРИЗМУ СВОЄЇ ДУШІ»

Нещодавно студенти 25 групи напряму підготовки «Образотворче мистецтво» разом зі своїм куратором доцентом Ольгою Музикою відвідали Уманський художній музей, де відбулась презентація мистецького АРТ-проекту «Крізь призму своєї душі». Захід присвячений