ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

31 травня 2022 року в м. Одеса відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «ЧОРНОМОРСЬКА СОНАТА».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла студентка кафедри інструментального виконавства Терлецька Аріна (клас старшого викладача Бойко Ірини Михайлівни).

Терлецька Аріна виборола І місце у V віковій категорії та отримала диплом лауреата І ступеня

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасницю фестивалю-конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ВІРЯН РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ!ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ВІРЯН РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ!

Щороку 25 грудня Римо-католицька церква відзначає День народження Ісуса Христа. Вітаємо з Різдвом вірян Римо-католицької церкви! У цей світлий день бажаємо миру та спокою у кожному домі, любові та взаєморозуміння,

ЗАПРОШУЄМО НА ЦЕРЕМОНІЮ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР»!ЗАПРОШУЄМО НА ЦЕРЕМОНІЮ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР»!

Шановні студенти, викладачі! Запрошуємо відвідати церемонію вручення дипломів випускникам ОС «Магістр», яка відбудеться 14 лютого 2020 року о 12:00 в приміщенні актової зали навчального корпусу №3!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня   свій День народження  відзначає   старший  викладач  кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва Сухецька   Оксана Валеріївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята  і  бажаємо міцного