АКВАГРИМ ДЛЯ ДІТОК

Нещодавно студенти ІІІ курсу спеціальності  014 Середня освіта (Образотворче мистецтва)  Умарова Вероніка, Майданюк Вікторія та  Кучеренко Анна прийняли участь у заході, приуроченому Міжнародному дню захисту дітей. Захід проводився у Волонтерському центрі для дітей переселенців «Джерельце» при Центрі розвитку дитини “ПЕРШИЙ КЛАС”. Наші майбутні художники-педагоги робили для діток аквагрим.

Захід проходив надзвичайно емоційно, щиро. Малеча із захопленням спостерігала за вправними рухами студентів, з під пензлів яких на личках оживали метелики, пташки, фантастичні герої.

Учасники дійства отримали надзвичайно потужний заряд позитивної енергетики та хорошого настрою, не зважаючи на всі труднощі реального буття.

Дякуємо всім за можливість живого спілкування, бажаємо оптимізму і віри в те, що все буде Україна!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!

Шановні науковці! Щиро вітаємо з Днем науки в Україні! День науки ‒ свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Це свято, коли вшановуються наукові

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО, ВОКАЛЬНОГО, ХОРЕОГРАФІЧНОГО, ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА ТЕАТРІВ МОД «КВІТУЧА КРАЇНА»ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО, ВОКАЛЬНОГО, ХОРЕОГРАФІЧНОГО, ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА ТЕАТРІВ МОД «КВІТУЧА КРАЇНА»

14-15 травня відбувся V Всеукраїнський фестиваль конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва та театрів мод «Квітуча країна» (м. Умань). 15 травня проходив конкурс інструменталістів та вокалістів. Складі журі налічували справжні майстри

МАЙСТЕР- КЛАСИ «ЧЕРКАСЬКА ТРАДИЦІЙНА ПИСАНКА» В СОФА ХАБІМАЙСТЕР- КЛАСИ «ЧЕРКАСЬКА ТРАДИЦІЙНА ПИСАНКА» В СОФА ХАБІ