ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО, ВОКАЛЬНОГО, ХОРЕОГРАФІЧНОГО, ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА ТЕАТРІВ МОД «КВІТУЧА КРАЇНА»

14-15 травня відбувся V Всеукраїнський фестиваль конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва та театрів мод «Квітуча країна» (м. Умань).

15 травня проходив конкурс інструменталістів та вокалістів. Складі журі налічували справжні майстри музичного мистецтва: док. пед. наук, проф. Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна; завідувач відділу хорового диригування Уманського обласного музичного училища ім. П. Д. Демуцького Кротчак Андрій Григорович; завідувач відділу оркестрових інструментів Уманської ДМШ № 1 та викладач по класу скрипки кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини Коваленко Олена Сергіївна; заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ імені Павла Тичини Василь Васильович Семенчук;  декан факультету мистецтв Північного національного університету провінції Нінся Чжан Сянюн;  викладач відділу спеціалізованого фортепіано Кривенко Лариса Анатоліївна.

Переможцями конкурсу стали студенти факультету мистецтв кафедри інструментального виконавства: Васич Єлена (викладач Мельниченко Руслан Карпович, концертмейстер Хижко Ольга Володимирівна) – Гран-Прі та Мельник Владислав (викладач Коваленко Олена Сергіївна, концертмейстер Хижко Ольга Володимирівна) – ІІ місце. А також студентка І курсу спеціальності «Хореографія» у номінації «Естрадний спів» Анастасія Тритяченко І місце.

Вітаємо переможців конкурсу з прекрасними результатами! Бажаємо професійного зростання та творчого натхнення!

Один коментар до “ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО, ВОКАЛЬНОГО, ХОРЕОГРАФІЧНОГО, ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА ТЕАТРІВ МОД «КВІТУЧА КРАЇНА»”