ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «BUKOVEL-FEST»

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «BUKOVEL-FEST»

25 червня 2022 року на базі курорту Буковель відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «BUKOVEL-FEST».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Подгорінов Роман (клас викладача Нетребенка Антона Олеговича) і виборов І місце у ІV віковій категорії та отримав диплом лауреата І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ “НА КІЧЕРІ”ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ “НА КІЧЕРІ”

29 квітня в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Тараса Шевченка відбувся фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці. Взяти участь у феєричному дійстві, а також вшанувати пам’ять відомого корифея

ПІДСУМКОВА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВПІДСУМКОВА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

ВІДБУЛАСЯ МУЗИЧНА ПРОГРАМА «KARL JENKINS. THE ARMED MAN: A MASS FOR PEACE» «МЕСА МИРУ»ВІДБУЛАСЯ МУЗИЧНА ПРОГРАМА «KARL JENKINS. THE ARMED MAN: A MASS FOR PEACE» «МЕСА МИРУ»