ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «BUKOVEL-FEST»

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «BUKOVEL-FEST»

25 червня 2022 року на базі курорту Буковель відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «BUKOVEL-FEST».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Подгорінов Роман (клас викладача Нетребенка Антона Олеговича) і виборов І місце у ІV віковій категорії та отримав диплом лауреата І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

У сучасних умовах реформування хореографічної освіти в Україні процес підготовки майбутніх учителів хореографії потребує вивчення автентичної танцювальної культури інших народів світу. Грузія має багаті танцювальні традиції, популярність яких безсумнівно має

СЕМІНАР “МИСТЕЦЬКА АЛЬТЕРНАТИВА З ЄВГЕНОМ ЛАВРЕНЧУКОМ”СЕМІНАР “МИСТЕЦЬКА АЛЬТЕРНАТИВА З ЄВГЕНОМ ЛАВРЕНЧУКОМ”

ДЛЯ КОГО: Запрошуємо митців міста Умань, які популяризують мистецтво серед молоді на професійному рівні. ХТО ПРОВОДИТЬ: Євген Лавренчук – головний режисер Одеського національного академічного театру опери та балету, ректор Першої

Шановні студенти! На факультеті мистецтв оголошено проведення І етапу щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець» серед студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Конкурс проводиться з метою розвитку студентської наукової творчості