ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Нещодавно на факультеті мистецтв завершилися випускні кваліфікаційні екзамени на здобуття ОС «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), денної форми навчання. 20 червня відбувся екзамен «Методика навчання образотворчого мистецтва», а 27 червня – комплексний кваліфікаційний екзамен «Теорія та історія образотворчого мистецтва».

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Музика Ольга Яношівна (голова комісії ОС «бакалавр», кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Король Анатолій Миколайович (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Семко Людмила Василівна (секретар комісії, лаборант кафедри інструментального виконавства).

Екзаменатори: Сирота Всеволод Маркович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Побірченко Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва.

Кафедрою образотворчого мистецтва організовано проведення випускної атестації у дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (ZOOM, Google Meet). Екзамени пройшли в спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм при оцінюванні відповідей випускників, які продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки (виконання педагогічного малюнку). Усі бакалаври отримали позитивні оцінки та схвальні відгуки членів екзаменаційної комісії.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання! Бажаємо Перемоги, подальших творчих і наукових злетів, міцного здоров′я, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах під мирним небом вільної, незалежної, квітучої України!!!

ПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2023 – 2024 Н. Р. ІІ семестрПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2023 – 2024 Н. Р. ІІ семестр

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про

НАЗУСТРІЧ АБІТУРІЄНТУНАЗУСТРІЧ АБІТУРІЄНТУ

3 січня розпочалася реєстрація учасників для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році, яка триватиме до 5 березня включно. Усвідомлений вибір предметів для складання стандартизованого тестування та підготовка всіх необхідних