20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Нещодавно на факультеті мистецтв завершилися випускні кваліфікаційні екзамени на здобуття ОС «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), денної форми навчання. 20 червня відбувся екзамен «Методика навчання образотворчого мистецтва», а 27 червня – комплексний кваліфікаційний екзамен «Теорія та історія образотворчого мистецтва».

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Музика Ольга Яношівна (голова комісії ОС «бакалавр», кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Король Анатолій Миколайович (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Семко Людмила Василівна (секретар комісії, лаборант кафедри інструментального виконавства).

Екзаменатори: Сирота Всеволод Маркович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Побірченко Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва.

Кафедрою образотворчого мистецтва організовано проведення випускної атестації у дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (ZOOM, Google Meet). Екзамени пройшли в спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм при оцінюванні відповідей випускників, які продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки (виконання педагогічного малюнку). Усі бакалаври отримали позитивні оцінки та схвальні відгуки членів екзаменаційної комісії.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання! Бажаємо Перемоги, подальших творчих і наукових злетів, міцного здоров′я, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах під мирним небом вільної, незалежної, квітучої України!!!

Схожі новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 22 листопада, свій День народження відзначає канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна! Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

7 травня свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Балдинюк Надія Андріївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчого

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇКУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

12 грудня 2022 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочинається заключна сесія 2022 року курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності: 025 Музичне мистецтво, за