ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

Нещодавно, з 28 липня по 4 серпня в м. Одеса відбувся І Міжнародний фестиваль мистецтв «Джерела талантів».

Жіночий вокальний ансамбль «Софія» (керівник ВасильСеменчук) факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини став лауреатом в номінації вокального мистецтва з українською народною піснею в обробці Василя Семенчука «Що та Марія в хаті робить».

Незважаючи на складні часи, які переживає наша країна, викладачі та студенти факультету мистецтв продовжують займатись мистецтвом, демонструють майстерність, професійність і відданість улюбленій справі.

Цим самим долучаючись до збору коштів (загальні фестивальні внески) для ЗСУ та наближаючи перемогу над ворогами нашого народу та нашої України.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ КОНЦЕРТ МОЛОДІЖНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ КОНЦЕРТ МОЛОДІЖНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

28 жовтня у Великій залі Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. Професора П. С. Столярського відбувся концерт Молодіжного камерного хору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!

Шановні викладачі, студенти! Прийміть найтепліші побажання та привітання з наступаючим Старим Новим роком, з Маланкою, з Василем, з Щедрим вечором! Бажаємо Вам здоров’я міцного, настрою піднесеного, удачі постійної! Нехай збувається

РОЗПОЧАЛА РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»РОЗПОЧАЛА РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

26 листопада 2020 р. на базі факультету мистецтв розпочала свою роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Молодь, освіта, наука та мистецтво» з нагоди 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини. Співорганізаторами конференції є Інститут педагогічної