ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 11 вересня, свій День Народження святкує викладач та концертмейстер кафедри інструментального виконавства Хижко Ольга Володимирівна!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,

Хай доля буде ласкава і щира!

Щоб ніколи не знали Ви втоми!

Хай мир і злагода будуть у домі,

Хай Господь дарує надію й тепло

На довгі літа, на щастя й добро!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедри інструментального виконавства

ВИБОРИ!ВИБОРИ!

15 вересня в умовах очного навчання відбулось зібрання всього студентського колективу факультету мистецтв. Студенти об’єднались для переобрання ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ та його заступника. Кандидата на посаду обирав весь студентський актив.

16 травня студенти 53 групи заочної форми навчання спеціальності «Хореографія» мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини складали кваліфікаційний екзамен «Мистецтво балетмейстера та методика викладання художньої культури». Основним