ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Ось і промайнув перший тиждень вересня, сповнений незабутніх емоційних вражень, хвилювань, зустрічей і відкриттів: наші першокурсники, майбутні педагоги-художники, вливаються у дружню родину студентства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Для них це особлива пора: початок нового, самостійного життя, відкриття нових горизонтів, вирішення складних життєвих теорем, пошуку відповідей на безліч запитань… Перехід від шкільної системи навчання до навчання у закладах вищої освіти вимагає особливої концентрації уваги, вольових якостей, наполегливості на шляху до поставленої мети. Ми щиро бажаємо вам вірити в свої сили і завжди готові прийти на допомогу!

Перший тиждень навчання здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) пройшов змістовно і цікаво. Після посвяти в студенти була цікава екскурсія до Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», де переглянули кілька експозицій відомих митців: Олексія Владімірова, одного із кращих сучасних скульпторів України, живописні полотна художниці Тетяни Кугай, а також експозицію дизайнерки одягу із США Віки Барон. Першокурсники ділилися враженнями, знайомилися, спілкувалися та планували своє життя в мистецькій родині. Студентські будні складаються з різних моментів, тож нехай буде більше позитивних картинок і емоцій у цьому калейдоскопі! Перші лекційні заняття – перевірка на витримку. А перші практичні завдання – то перші кроки у пошуках себе в мистецтві! Бажаємо вам, дорогі першокурсники, впевнено йти обраною дорогою, досягнути омріяної мети, реалізації творчих планів і щасливого майбутнього у вільній, квітучій Україні!

ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

4 листопада відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» 64-М групи денної форми навчання і 267 групи заочної форми навчання кафедри інструментального виконавства. Педагогічна практика є

ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.

25 квітня у виставковому центрі державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація творчого доробку студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, що

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою