20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Ось і промайнув перший тиждень вересня, сповнений незабутніх емоційних вражень, хвилювань, зустрічей і відкриттів: наші першокурсники, майбутні педагоги-художники, вливаються у дружню родину студентства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Для них це особлива пора: початок нового, самостійного життя, відкриття нових горизонтів, вирішення складних життєвих теорем, пошуку відповідей на безліч запитань… Перехід від шкільної системи навчання до навчання у закладах вищої освіти вимагає особливої концентрації уваги, вольових якостей, наполегливості на шляху до поставленої мети. Ми щиро бажаємо вам вірити в свої сили і завжди готові прийти на допомогу!

Перший тиждень навчання здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) пройшов змістовно і цікаво. Після посвяти в студенти була цікава екскурсія до Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», де переглянули кілька експозицій відомих митців: Олексія Владімірова, одного із кращих сучасних скульпторів України, живописні полотна художниці Тетяни Кугай, а також експозицію дизайнерки одягу із США Віки Барон. Першокурсники ділилися враженнями, знайомилися, спілкувалися та планували своє життя в мистецькій родині. Студентські будні складаються з різних моментів, тож нехай буде більше позитивних картинок і емоцій у цьому калейдоскопі! Перші лекційні заняття – перевірка на витримку. А перші практичні завдання – то перші кроки у пошуках себе в мистецтві! Бажаємо вам, дорогі першокурсники, впевнено йти обраною дорогою, досягнути омріяної мети, реалізації творчих планів і щасливого майбутнього у вільній, квітучій Україні!

Схожі новини

ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ НА ІІ СЕМЕСТР 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ НА ІІ СЕМЕСТР 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У Х МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У Х МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»