Головна » НОВИНИ САЙТУ » В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Роздрукувати публікацію

Ось і промайнув перший тиждень вересня, сповнений незабутніх емоційних вражень, хвилювань, зустрічей і відкриттів: наші першокурсники, майбутні педагоги-художники, вливаються у дружню родину студентства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Для них це особлива пора: початок нового, самостійного життя, відкриття нових горизонтів, вирішення складних життєвих теорем, пошуку відповідей на безліч запитань… Перехід від шкільної системи навчання до навчання у закладах вищої освіти вимагає особливої концентрації уваги, вольових якостей, наполегливості на шляху до поставленої мети. Ми щиро бажаємо вам вірити в свої сили і завжди готові прийти на допомогу!

Перший тиждень навчання здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) пройшов змістовно і цікаво. Після посвяти в студенти була цікава екскурсія до Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», де переглянули кілька експозицій відомих митців: Олексія Владімірова, одного із кращих сучасних скульпторів України, живописні полотна художниці Тетяни Кугай, а також експозицію дизайнерки одягу із США Віки Барон. Першокурсники ділилися враженнями, знайомилися, спілкувалися та планували своє життя в мистецькій родині. Студентські будні складаються з різних моментів, тож нехай буде більше позитивних картинок і емоцій у цьому калейдоскопі! Перші лекційні заняття – перевірка на витримку. А перші практичні завдання – то перші кроки у пошуках себе в мистецтві! Бажаємо вам, дорогі першокурсники, впевнено йти обраною дорогою, досягнути омріяної мети, реалізації творчих планів і щасливого майбутнього у вільній, квітучій Україні!

12 Вересня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію