ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

28 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна.

Шановна Олена Віталіївна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!  Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, кохання, натхнення, благополуччя та достатку, мирного неба над головою! Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і перемога, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри образотворчого мистецтва

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З «УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ»СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З «УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ»

12-13 листопада на базі кафедри хореографії та художньої культури відбувся семінар-практикум з «Української народно-сценічної хореографії», який провів В‘ячеслав Гуров – Заслужений діяч естрадного мистецтва України, провідний хореограф Центру неперервної мистецької

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету, талановитий художник та майстерний педагог Музика Ольга Яношівна! Шановна Ольга Яношівна! Адміністрація та увесь колектив мистецько-педагогічного

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», що проводиться 19-20 квітня 2018 року на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла