ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України.

Образотворче мистецтво є однією з найдовершеніших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, бринять кольори глибоких почуттів. Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика є невід’ємною частиною національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства.

Художники – дивовижні люди. Вони бачать світ особливими очима та готові залишити йому багату спадщину. Люди, які займаються образотворчим мистецтвом, відчувають тонку, непорушну красу світу. Завдяки художникам суспільство отримує унікальну можливість споглядати багато речей, на перший погляд, прихованих. Доробок художників засвідчує могутній потенціал нашого народу, сприяє створенню позитивного іміджу України в світі.

Ми пишаємося творчим доробком викладачів та студентів факультету мистецтв кафедри образотворчого мистецтва.  Висловлюємо щирі слова вдячності за плідну творчу діяльність, талант, благородство душі та невтомний творчий пошук!

Бажаємо черпати натхнення від прекрасних українських пейзажів, знаходити те саме джерело енергії в кожному куточку країни, писати “живі” картини, які зворушать весь світ та передавати яскравими фарбами свою доброту і посмішку кожному цінителю мистецтва. Бажаємо вам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень!

Все буде добре, все буде Україна!

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Одним із основних напрямів професійного становлення майбутнього вчителя є педагогічна практика, яка дозволяє синтезувати теоретичні знання та практичний досвід. Педагогічна практика виступає складовою єдиного освітнього процесу, в якій поєднується психолого-педагогічна

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ДВОТУРОВОГО –КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ SEA STARS ROMANIA 2023ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ДВОТУРОВОГО –КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ SEA STARS ROMANIA 2023

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник Маркіна Вікторія Василівна) брав участь у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «SEA STARS ROMANIA 2023», який відбувся