ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЛЕКЦІЯ КАНДИДАТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ БАЯ ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

16 лютого 2021 року дистанційно в режимі он-лайн відбулася лекція кандидата мистецтвознавства, професора, професора кафедри інструментального виконавства, заслуженого діяча мистецтв України Бая Юрія Миколайовича на тему «Утилітарні (прикладні) емоції у музично-виконавській діяльності» для здобувачів спеціальності 025 Музичне мистецтво, у ході якої доповідачем було розкрито історіографію осмислення психомоторних емоцій у музично-виконавській діяльності; місце утилітарних емоцій у загальній класифікаційній системі емоцій; функціональну активність утилітарних емоцій, зокрема, форми художньо-музичних виконавських емоцій та форми музично-виконавський емоцій. Бай Ю. М. висвітлив прості й складні форми емоцій та головні атрибути утилітарних мезоепізодних емоційних настроїв.

Лекція була дуже корисною для здобувачів вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво у контексті музично-виконавської діяльності.

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку студентських робіт з образотворчого мистецтва, відкриття якої відбудеться 7 травня 2014 року у приміщенні історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” о 14:00 за адресою: м. Умань, вул.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

26 грудня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Володимир Пилипович Лопушан! Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя,

УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДСВЯТКУВАВ 30-РІЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙУДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДСВЯТКУВАВ 30-РІЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Факультет мистецтв один із найяскравіших підрозділів УДПУ імені Павла Тичини. В його історії немало цікавого і корисного як для сучасних, так і для прийдешніх поколінь. За тридцять років ми пройшли