ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

24 листопада 2022 року на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІІ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з музичного мистецтва.

Метою Олімпіади є популяризація вокального, диригентського мистецтва. Виявлення та підтримка талановитої молоді, заохочення інтересу учнів та студентів до вдосконалення їхніх виконавських компетентностей, стимулювання до креативної діяльності, створення умов для творчості обдарованої учнівської та студентської молоді, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі закладів фахової передвищої освіти, закладів спеціалізованої музичної освіти та закладів загальної середньої освіти. Участь в олімпіаді безкоштовна.

Результати Олімпіади будуть зараховані (для випускників) як фахове вступне випробування на спеціальності: 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 025 Музичне мистецтво (за видами) при вступі до УДПУ імені Павла Тичини.

Завантажити (PDF, 166KB)

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

8 липня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Терешко Інна Григорівна! Шановна Інно Григорівно, сердечно вітаємо Вас з

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Побірченко Олена Михайлівна! Шановна Олено Михайлівно! Вітаємо Вас з

ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»

Важко розмірковувати про людське життя, адже це настільки багатогранне явище, що ніяких слів не вистачить, аби розкрити його сутність. Найвидатніші філософи в усі часи намагалися зробити це за допомогою мови