ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

22 грудня 2022 року на базі культурно-освітнього центру Фаворит Фест відбувся Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва онлайн «Новорічна магія мистецтва».

Диплом лауреата ІІ ступеня конкурсу отримала студентка ІІІ курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв кафедри образотворчого мистецтва Вероніка Головатюк. Під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва Олени Семенової.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ УМАНІСПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ УМАНІ

Напередодні світлого Великодня, викладачі кафедри образотворчого мистецтва традиційно проводять майстер-класи із писанкарства. Цей рік виявився особливо насиченим. Приємним фактором є те, що зріс інтерес до українського народного мистецтва. Сьогодні ми

ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

4 листопада відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» 64-М групи денної форми навчання і 267 групи заочної форми навчання кафедри інструментального виконавства. Педагогічна практика є

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

19 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Козій Ольга Михайлівна. Шановна імениннице! Прийміть щирі вітання та найкращі побажання міцного здоров’я, великого людського