ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

22 грудня 2022 року на базі культурно-освітнього центру Фаворит Фест відбувся Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва онлайн «Новорічна магія мистецтва».

Диплом лауреата ІІ ступеня конкурсу отримала студентка ІІІ курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв кафедри образотворчого мистецтва Вероніка Головатюк. Під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва Олени Семенової.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні свій День народження відзначає завідувач кафедри образотворчого мистецтва, доктор педагогічних наук, професор Сотська Галина Іванівна! Шановна Галино Іванівно! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 25 червня 2016 року на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановні колеги! Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і