ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Виробнича практика є обов’язковою складовою навчального процесу в педагогічному університеті, оскільки вона передбачає практичну професійну підготовку в умовах наближених до педагогічної діяльності вчителя.

Педагогічна практика забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва з їх практичною педагогічною діяльністю в закладах загальної середньої освіти, сприяє формуванню творчого відношення до педагогічної діяльності, визначає ступінь їх практичної підготовки та рівень педагогічної майстерності. Крім того, сприяє закріпленню психолого-педагогічних та методичних знань з дидактики, теорії виховання, загальної, вікової та педагогічної психології та інших фахових дисциплін.

Нещодавно на платформі Googl Meet відбувся захист виробничої практики здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) ОС «Магістр» 2 курсу (63-М групи).

Захист практики проводився в присутності керівника практики кандидата педагогічних наук Семенової Олени Віталіївни, та здобувачів вищої освіти. Всі здобувачі вищої освіти успішно пройшли практику, не дивлячись на те в яких умовах доводиться працювати теперішнім закладам освіти та поділилися своїми враженнями від практики. Цей вид практичної підготовки є завершальним і підводить підсумки такого довгого періоду навчання у нашому закладі. Слід відмітити, що всі здобувачі вищої освіти успішно опанували професійні знання і уміння, про що свідчать відгуки в їх характеристиках. Загалом практика додала позитивних емоцій і вражень, які так потрібні нашим молодим фахівцям.

Здобувачі вищої освіти впоралися із поставленими завданнями, підготували звітну документацію, яку представили на захисті.

Керівники практики дякують тим закладам загальної освіти та педагогам які там працюють та наставляють наших випускників під час практики, бажають усім подальших успіхів на освітянській ниві, міцного здоров’я, натхнення, мирного неба та  талановитих учнів!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 31 травня, свій День Народження святкує професор, кандидат мистецтвознавства,  заслужений діяч мистецтв України Бай Юрій Миколайович! Бажаємо Вам лише добрих подій, Ясного сонця, здійснення мрій, Друзів чудових, здоров’я

17-18 травня 2017 р. на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Співорганізаторами конференції були Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

ПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2021 – 2022 Н. Р. ІІ семестрПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2021 – 2022 Н. Р. ІІ семестр

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про