ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОБОТА З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

РОБОТА З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

Упродовж зимового періоду 2022-2023 рр., старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Валеріївна Сухецька – долучилася до забезпечення освітнього процесу за спеціальністю: 011 Освітні, педагогічні науки, для здобувачів з Китайської народної республіки, викладаючи іноземним студентам дисципліну “Класична гармонія”.

Оксана Валеріївна працювала зі здобувачами на платформі Zoom, використовуючи допоміжне програмне забезпечення, а саме – нотний редактор Finale. Магістранти вже мають певний практичний досвід, більшою чи меншою мірою реалізувалися в обраній професії, тому спілкування було динамічним і максимально продуктивним.

У процесі вивчення курсу, викладач познайомила талановитих китайських студентів з українською музикою, яка викликала у них непідробний інтерес. Оксана Валеріївна, висловила ідею реалізації спільного віртуального проєкту наших (українських) та іноземних студентів, який покликаний познайомити студентську молодь з українською та китайською культурами, виховати повагу до цінностей мультикультуралізму і, разом з тим, сформувати навички гармонізації мелодії та надати додаткові інструменти для організації освітньо-творчого процесу в майбутній професійній діяльності здобувачів-педагогів. Даний міні-проєкт заплановано на 2-й семестр поточного академічного року, тому щиро запрошуємо зацікавлених осіб до участі.

ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ У «СТАРІЙ УМАНІ»ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ У «СТАРІЙ УМАНІ»

3 жовтня, напередодні Дня народження нашого міста, у виставкових залах державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація виставки учасників творчого об’єднання «Арт-Умань». Свій творчий доробок у різних мистецьких жанрах представили

ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

Наприкінці кожного  семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів аудиторних і самостійних  робіт здобувачів вищої освіти. Тож у другій половині травня відбувся перегляд академічних і творчих