ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТРЕНІНГ “ПРОФІЛАКТИКА ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ ВИКЛАДАЧА ЗАСОБАМИ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВОЇ ТЕРАПІЇ”

6 лютого 2023 року у рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся тренінг “Профілактика емоційного вигорання викладача засобами танцювально-рухової терапії”. Захід провела викладач кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховий психотерапевт Анастасія Подгорінова. На тренінгу було обговорено причини емоційного вигорання та виконано практичні вправи для його подолання та попередження. Техніки “Знайомство. Відчуття”, “Найкомфортніше положення тіла”, “Центрування” і “Танець 7 центрів” допомогли учасникам тренінгу налаштуватися на своє тіло, зрозуміти свої емоції та налагодити зв’язок “свідомість-емоції-тіло”.

Щиро дякуємо учасникам за активність та позитивний зворотний зв’язок! Організатори планують проводити такі заходи на регулярній основі, тож запрошуємо усіх охочий у світ цілющого руху!

I AM A STUDENTI AM A STUDENT

16 листопада 2022 року на кафедрі іноземних мов факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини доцентом кафедри іноземних мов Бондар Г.О. було проведено виховний захід, присвячений Міжнародному дню студента (International Students’ Day) на

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

1 листопада  свій  День народження  відзначає  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва  Біленький  Іван Станіславович.   Шановний імениннику! Прийміть  щирі  та сердечні  вітання з нагоди цього свята! Бажаємо миру і світлої