ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА VІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

25 квітня 2023 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІІІ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва.

Метою Олімпіади є популяризація інструментально-виконавського мистецтва, підвищення рівня виконавської підготовки артистів‑інструменталістів, підтримка талановитої молоді, заохочення її до інструментально-виконавської діяльності й стимулювання до творчості; створення умов для творчого розвитку обдарованих здобувачів‑інструменталістів студентського віку у галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі закладів фахової передвищої освіти (коледжів). Участь в Олімпіаді безкоштовна.

Завантажити (PDF, 169KB)

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження заступника декана факультету мистецтв з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Калабську Віру Степанівну! У святковий день прийміть вітання та

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулися комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва», та захист магістерських робіт студентів заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

ЛЕКЦІЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЛЕКЦІЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

2 вересня для студентів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено перше лекційне заняття, що ґрунтувалося принципах Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, затвердженої наказом МОН