ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ОЗНАЙОМЧОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ОЗНАЙОМЧОЇ ПРАКТИКИ

27.03.2023 року студенти 2 курсу спеціальності 024 Хореографія (ОС «Бакалавр») розпочали ознайомчу практику «Керівник дитячого хореографічного колективу» На початку практики проведено настановчу конференцію де здобувачів ознайомили із програмами практики а також із зразками необхідної документації, для подальшого їх оформлення.

Керівником практики призначено:

– викладача кафедри хореографії та художньої культури Маркіну Вікторію Василівну

Керівник провела інструктаж із техніки безпеки, ознайомила здобувачів вищої освіти із завданнями практики.

ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ НАРОДНОГО САМОДІЯЛЬНОГО АНСАМБЛЮ «АКВАРЕЛІ»ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ НАРОДНОГО САМОДІЯЛЬНОГО АНСАМБЛЮ «АКВАРЕЛІ»

25 квітня 2013 р. о 14.00 в концертній залі Уманської дитячої школи мистецтв відбудеться концерт Лауреата всеукраїнського конкурсу народного самодіяльного ансамблю «АКВАРЕЛІ» в складі: Віра

21 жовтня 2018 року студент кафедри інструментального виконавства Д. Волошин успішно представив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на Х Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча країна». У номінації інструментальне виконавство (гітара)

ЗАХИСТ ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИЗАХИСТ ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ