ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ «ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ»

КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ «ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ»

1

З нагоди святкування 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка кафедра образотворчого мистецтва та Мала Академія народного мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує регіональний конкурс учнівських та студентських робіт «Шевченко в моєму серці».
До участі в конкурсі запрошуємо учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів у вікових категоріях: 7-10 років, 11-13 років; 14-17 років; а також студентів вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації.
Бажаємо всім учасникам творчих успіхів і чекаємо на Ваші роботи!

Контактні телефони:
(067) 473 01 48 – Музика Ольга Яношівна