ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОЧЕСНА ГРАМОТА ВІД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОЧЕСНА ГРАМОТА ВІД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради, за високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток української народної культури і мистецтва, активну участь у підготовці і проведенні загальноміських заходів, присвячених 60-ій річниці від дня утворення Черкаської області були нагородженні почесними грамотами керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” канд. пед. наук, доцент Людмила Андрощук та керівник народного аматорського ансамблю народного танцю “Яворина” Сергій Куценко.
Вітаємо керівників колективів! Бажаємо успіху, невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я та творчого натхнення!

Адміністрація факультету

грамота

Один коментар до “ПОЧЕСНА ГРАМОТА ВІД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”