ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЕКСКУРСІЯ В «ПЛАНЕТАРІЙ»

ЕКСКУРСІЯ В «ПЛАНЕТАРІЙ»

30 березня, заступником декана з виховної роботи Волошиною А.В., органзовано екскурсію-зустріч в навчально-виховному центрі «ПЛАНЕТАРІЙ» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Студенти-бакалаври разом з викладачами (Волошиною А.В., Біленьким І.С., та Сухецьою О.В.) відвідали та ознайомились з технічним обладнанням планетарію, яке дозволило побачити зоряне небо кожного куточка землі. Інструментарій планетарію здатен відтворити реальну картину зоряного неба та дає можливість спроектувати близько п’яти з половиною тисяч зірок.

Надзвичайно цікаву астрономічну екскурсію провів – Підгорний Олександр Васильович (викладач кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук). Студенти з захопленням слухали та розглядали справжнє зоряне небо: «прискорювали час» під час демонстрацій добового обертання небесної сфери, рухів планет, Сонця; моделювали різноманітні поточні астрономічні явища; розглянули окрему групу з 12 сузір’їв, кожне з яких позначалося окремим знаком зодіаку.

ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ “ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВА ПРАКТИКА: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ “ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВА ПРАКТИКА: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально-хорових дисциплін  Сирота Зоя Миколаївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із Днем народження ! Від щирого серця

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТАПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Питання вибору університету та професійної підготовки за обраною спеціальністю завжди на часі для вступників і особливо для студентів коледжів. Викладачі факультету мистецтв Біленький Іван Станіславович, Заєць Світлана Сергіївна, Семенчук Василь