ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

6 квітня  свій День народження  відзначає  викладач   кафедри  музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошина Анастасія Василівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження ! Зичимо Вам мирного неба, міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму, натхнення, творчих здобутків та  перемог!

Хай  доля Вам пошле  літа щасливі
І рівну стрічку сонячних доріг!
Нехай удача на життєвій ниві,
Неначе килим стелиться до ніг!
Хай незліченні будуть роки,
Багаті сонцем та теплом,
Прекрасним – спів, легкими – кроки,
А серце  сповниться добром!

ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Напередодні новорічних свят на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво». Викладачі кафедри мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру.

РОЛЬ ТА ЗНАЧЕННЯ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ОСВІТИ У СТАНОВЛЕННІ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ, ВЧИТЕЛЯ, МЕТОДИСТАРОЛЬ ТА ЗНАЧЕННЯ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ОСВІТИ У СТАНОВЛЕННІ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ, ВЧИТЕЛЯ, МЕТОДИСТА

Шановні викладачі, студенти! Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із 25-річчям з часу започаткування мистецьких спеціальностей в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини! Мені, як випускниці мистецько-педагогічного факультету,

18-19 квітня 2019 р. на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Співорганізатори конференції: