ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 28 квітня 2023 року відбудеться VІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва у змішаному форматі (очно/дистанційно) (далі Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання обдарованої учнівської молоді в галузі хореографії.

До участі в Олімпіаді запрошуються учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

VІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва складається з наступних блоків

Вербальний блок

Мета І блоку Олімпіади: представлення власної хореографічної композиції вербальним шляхом.

Важлива інформація: Вербальний блок Олімпіади передбачає висвітлення теми, ідеї та лібрето хореографічної композиції. На представлення вербальної презентації відводиться 5 хвилин.

Критерії оцінювання: Вербальне представлення максимально оцінюється в 20 балів. Враховується актуальність теми та оригінальність ідеї.

Хореографічно-виконавський блок

Мета ІІ блоку Олімпіади: виявлення рівня виконавсько-хореографічної майстерності учасників Олімпіади. Посилання на відео власного виконання з вербальним представленням на YouTube каналі/ або посилання на Googleдиск/ або формат відео надіслане в заявці до 27 квітня 2023 року на е-mail:kafedra_horeografii@ukr.net зазначивши тему листа «олімпіада».

Важлива інформація: ІІ блок Олімпіади складається з виконання сольної хореографічної композиції. За вибором учасника композиція виконується на матеріалі класичного, народно-сценічного, спортивно-бального або сучасного танцю (до 3 хвилин).

Критерії оцінювання:

• композиційна побудова (художня ідея, оригінальність) (максимум 10 балів);
  • хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична,
  • пластично-інтонаційна) (максимум 10 балів);
  • загальне враження (максимум 10 балів).

Хореографічно-виконавський блок максимально оцінюється в 30 балів.

Просимо подавати заявки на участь в Олімпіаді до 27 квітня 2023 року за посиланням:

або надсилати на електронну адресу: kafedra_horeografii@ukr.net, зазначивши тему листа «Олімпіада».

Зразок заявки на участь

Завантажити (DOCX, 14KB)

За рішенням членів журі переможці Олімпіади будуть нагороджені
дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікатами учасників Олімпіади!

Контактна інформація:

096 439 97 49 – Бикова Ольга Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури;

068 241 42 32 – Тандитна Ірина Сергіївна, викладач кафедри хореографії та художньої культури.

Оргкомітет Олімпіади

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ОНЛАЙН-ГРА «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ОНЛАЙН-ГРА «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

5 травня 2021 р. в рамках «Днів науки» на факультеті мистецтв відбулася інтелектуальна гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». До команди «Знавці» увійшли найактивніші студенти факультету: капітан – студент 31 групи Панський

ВЕСНЯНЕ СВЯТО КРАСИ І ГРАЦІЇВЕСНЯНЕ СВЯТО КРАСИ І ГРАЦІЇ

«Міс школи – 2016» – найочікуваніше, найулюбленіше учнівське щорічне весняне свято краси і грації старшокласників Уманської загальноосвітньої школи № 4. Проводилось свято 20 травня у приміщенні міського Будинку вчителя, щоб

«ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ДУХОВНА СКАРБНИЦЯ УКРАЇНИ»: КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)«ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ДУХОВНА СКАРБНИЦЯ УКРАЇНИ»: КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)