ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: НОВА АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА»

ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: НОВА АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА»

07 листопада 2022 року відбулася відкрита онлайн-лекція «Академічна доброчесність: нова академічна культура» для здобувачів першого курсу ОС «бакалавр». Лектор-модератор – кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко. Лекція проведена у межах вивчення дисципліни «Академічні мистецькі студії» для усіх освітніх програм факультету.

Лекторка зосередила увагу здобувачів на цінності поняття «академічна доброчесність», ключових принципах етичної поведінки в освітньому та науковому середовищі, розповіла про види академічного плагіату та їх наслідки, навела конкретні приклади, пов’язані з порушенням академічної доброчесності.

Здобувачі активно долучалися до обговорення та проявляли неабиякий інтерес до розглянутої теми. Під час диспуту обговорювалися практичні поради щодо запобігання порушенням академічної доброчесності, виявлення та встановлення фактів таких порушень, дотримання в освітньому процесі й науковій (творчій) діяльності академічної доброчесності. Завершальним етапом лекції було розв’язання ситуаційних завдань, на яких здобувачі демонстрували розуміння різних видів порушень академічної доброчесності та віднаходили шляхи їх уникнення.

Сподіваємося, що нам вдалося сформувати у здобувачів-першокурсників академічну культуру, що базуватиметься на принципах чесності, реального навчання, справедливості, довіри та взаємоповаги всіх учасників академічного процесу.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

28 серпня свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у

УМАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 400-РІЧЧЯ!УМАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 400-РІЧЧЯ!

3-го жовтня 2016 року славетному місту Умань виповнилося 400 років! Святкування тривало протягом трьох днів. Концерти, фестивалі, виставки і ще багато цікавого можна було спостерігати протягом свята. Активну участь у

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ ВУЗЛОВОЇ ЛЯЛЬКИМАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ ВУЗЛОВОЇ ЛЯЛЬКИ

4 жовтня 2023 року в рамках Днів європейської спадщини на базі факультету мистецтв відбувся майстер-клас із виготовлення вузлової ляльки. Майстер-клас провела кандидат педагогічних наук, доцент Олена ПОБІРЧЕНКО. Майстриня розповіла про