ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

«АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

8 грудня 2022 року було проведено засідання круглого столу для здобувачів 4 курсу 41, 44-а, 46, 46-а групи.

Модератор заходу, Сизоненко Вікторія Анатоліївна, запропонувала до обговорення тему академічної доброчесності і практичні питання, що стосуються безпосередньо кожного зі здобувачів:

• Як бути доброчесним у навчанні?
  • Що вважається порушенням академічної доброчесності і яка може бути відповідальність за ці дії?

Зупинились на проблемі академічного плагіату та ознайомились з антиплагіатною стратегією УДПУ імені Павла Тичини та запобіганням плагіату при написанні кваліфікаційних робіт з хореографії, тез доповідей, статей.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

27 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович! Шановний Всеволоде Марковичу! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу! Від усієї

В УДПУ ЗАВІТАВ ВИДАТНИЙ ХОРЕОГРАФ БОРИС КОЛНОГУЗЕНКОВ УДПУ ЗАВІТАВ ВИДАТНИЙ ХОРЕОГРАФ БОРИС КОЛНОГУЗЕНКО

19 та 20 жовтня кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гостинно приймала гостя. В місто Умань завітав народний артист України, професор, академік, декан факультету

ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: СУЧАСНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ ТА ПІДХОДИФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: СУЧАСНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ ТА ПІДХОДИ

Шановні колеги! Оргкомітет запрошує до участі у ІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: СУЧАСНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ ТА ПІДХОДИ» (10 березня 2017 р., (форма проведення – заочна).