ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

«АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

8 грудня 2022 року було проведено засідання круглого столу для здобувачів 4 курсу 41, 44-а, 46, 46-а групи.

Модератор заходу, Сизоненко Вікторія Анатоліївна, запропонувала до обговорення тему академічної доброчесності і практичні питання, що стосуються безпосередньо кожного зі здобувачів:

• Як бути доброчесним у навчанні?
  • Що вважається порушенням академічної доброчесності і яка може бути відповідальність за ці дії?

Зупинились на проблемі академічного плагіату та ознайомились з антиплагіатною стратегією УДПУ імені Павла Тичини та запобіганням плагіату при написанні кваліфікаційних робіт з хореографії, тез доповідей, статей.

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИНАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Традиційно, на початку другого семестру відповідно до робочого навчального планом та графіку навчального процесу здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) різних курсів (ОС «Бакалавр» – 3та 4

ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

Сьогодні весь Християнський світ відзначає свято Водохреща! Господнє Хрещення ‒ час всепрощення і порятунок для душі! Дорогі друзі! У цей Святий день нехай у кожного з Вас в душі знайдеться

ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

8 червня творчі колективи мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в складі: Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (керівник – доц. Людмила Андрощук), Народного аматорського ансамблю народного