ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: СУЧАСНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ ТА ПІДХОДИ

Шановні колеги! Оргкомітет запрошує до участі у ІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: СУЧАСНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ ТА ПІДХОДИ» (10 березня 2017 р., (форма проведення – заочна). Співорганізатори: Національна академія наук Азербайджана, Інститут філософії та права (Азербайджан), ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (Україна), Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (Україна).

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику тез доповідей «Фундаментальні та прикладні дослідження: сучасні науково-практичні рішення та підходи. Матеріали ІІ-ї Міжнародної науково-практичної конференції». Випуск збірника тез доповідей передбачається на 10 березня 2017 року.

Для участі в конференції необхідно до 17 лютого 2017 року подати в Оргкомітет заявку та матеріали на електронну адресу: e-mаil: zimmok@ukr.net; тел.: 050-672-71-29 (Зимомря Іван Миколайович).