ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ ІЗ МИТЦЯМИ-ВОЛОНТЕРАМИ

ЗУСТРІЧ ІЗ МИТЦЯМИ-ВОЛОНТЕРАМИ

19 травня 2023 р. об 11:00 запрошуємо усіх охочих 205 аудиторію (навчального корпусу №3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Садова 28) на творчу зустріч із місцевими художниками, волонтерами, нашими випускниками! Тримаймо стрій! Все буде Україна!

Шановні студенти! ЗАПРОШУЄМО Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 20 квітня 2017 р. на базі факультету мистецтв  Уманського

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

16 березня о 14:00 год. на базі факультету мистецтв відбувся ІІІ, завершальний етап загальноміського конкурсу дитячої творчості «Ми малюємо весну», в якому взяли участь учні 1-4 класів, наймолодші його учасники!

ЩО ТАКЕ КОРУПЦІЯ? БЕЗЛІЧ ЇЇ «ОБЛИЧ», ТА ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ?ЩО ТАКЕ КОРУПЦІЯ? БЕЗЛІЧ ЇЇ «ОБЛИЧ», ТА ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ?

8 грудня 2022 року, на факультеті мистецтв в рамках тижня присвяченому академічній доброчесності, за ініціативи студентської ради факультету  відбулась тематична бесіда зі студентами на тему: «Академічна доброчесність. Освіта без корупції».