ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ З МИТЦЯМИ-ВОЛОНТЕРАМ

ЗУСТРІЧ З МИТЦЯМИ-ВОЛОНТЕРАМ

19 травня  на базі Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч здобувачів вищої освіти з уманськими митцями-волонтерами: Сергієм Шандрою, Василем Власюком,  Ларисою Гоменюк, В’ячеславом Запісецьким, Анастасією та Костянтином Шепетами.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії уманські митці займаються творчою діяльністю для підтримки волонтерських потреб. Художники розповіли здобувачам про особливості творчого становлення сучасного майстра, ознайомили слухачів зі своїми творчими доробками, серед яких живописні та графічні роботи, ілюстрації, комп’ютерна графіка.

Значну увагу митці приділили питанню волонтерства, зокрема участі у аукціонах, виручені кошти з яких перераховуються на допомогу нашим воїнам.

Одним з таких проектів була робота над розписом військових шоломів на патріотичну тематику, який вилився у виставку «Шоломи волі» представлену в Черкаському художньому музеї.

Зустріч не залишила учасників байдужими. Художники поділилися захопливими реальними історіями зі своєї мистецької та волонтерської діяльності, розповіли про вже написані твори, поділилися планами на свою майбутню діяльність. Доповідачі зачарували учасників зустрічі своєю надзвичайно актуальною, сильною, життєстверджуючою та натхненною роботою.

Дякуємо митцям за їх внесок в нашу майбутню Перемогу! Тримаймо стрій! Все буде Україна!

УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ІГОРЯ АНДРІЄВСЬКОГОУСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ІГОРЯ АНДРІЄВСЬКОГО

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Ігоря Михайловича Андрієвського. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства,

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІНПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою інформування студентів про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в УДПУ імені Павла Тичини, 14 вересня 2023 року на факультеті мистецтв відбулася зустріч з українськими та