ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

Відбулася (на платформі ZOOM) настановча конференція з фольклорної практики для здобувачів вищої освіти 16 групи ОПП Хореографія. Захід проводила керівник навчальної практики, в. о. декана факультету мистецтв, доцент кафедри хореографії та художньої культури – Інна Терешко. Вона ознайомила здобувачів вищої освіти з темою і метою практики, завданнями, методикою проведення пошуково-збирацької роботи,  оформленням звітної документації з практики.

Цінність пошукової фольклорної роботи ми вбачаємо у тому, що вона сприяє: розвитку усної та писемної мови здобувачів; формуванню навичок дослідницької роботи; удосконаленню вміння молоді спілкуватися з людьми, що знадобиться у майбутній професійній діяльності; прилученню здобувачів до витоків кращих народних традицій; розвитку уміння спостерігати побутування фольклорного твору за природних обставин.

Сподіваємося, після проходження фольклорної практики здобувачі будуть здатні популяризувати духовно-матеріальні надбання рідного краю у майбутній професійній діяльності.

ВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

На дворі нестерпна спека, сонце не шкодує тепла, а в студентів мистецько-педагогічного факультету своя спека у танцювальному залі. 10 червня відбувся черговий екзамен студентів 44 групи напряму підготовки «Хореографія» з

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 27 квітня, свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва,  талановитий учитель та наставник Сирота Всеволод Маркович! Вельмишановний Веволоде Марковичу! Колектив співробітників факультету мистецтв Уманського державного