ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально – хорового мистецтва Сухецька Оксана Валеріївна.

Шановна імениннице!

Щиро вітаємо вас з цим чудовим святом і бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, гармонії та злагоди в сім’ї, найщирішого кохання та особистого щастя, благополуччя та процвітання, життєвого оптимізму та натхнення, безмежної кількості креативних ідей, успішної самореалізації , тріумфів у всіх вашій творчих зусиллях.
Нехай ваше життя буде наповнене яскравими емоціями, гарними новинами, приємними подіями та подарунками!

ЗАПРОШУЄМО НА ХОРЕОГРАФІЧНУ ВИСТАВУ «ПРАВО НАЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»ЗАПРОШУЄМО НА ХОРЕОГРАФІЧНУ ВИСТАВУ «ПРАВО НАЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»

Проблема розповсюдження наркоманії та алкоголізму потребує проведення широкої роз’яснювальної та профілактичної роботи серед населення, шляхом активізації зусиль громадських та освітніх організацій. Активними учасниками виховання здорового способу життя, особливо серед студентської

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

22 червня відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів ОС «Бакалавр» зі спеціальності «Образотворче мистецтво». Оцінювала роботи студентів екзаменаційна комісія у складі: Музики Ольги Яношівни (голова комісії, кандидат педагогічних наук, доцент), Короля